Şrek & Arkadaşları

Şrek & Arkadaşları oyununda sevimli karakterler ile macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48M
  • Sürüm 2.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Fox & Sheep
Şrek & Arkadaşları indir; Oyuna sahip olmak için her hangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Fox & Sheep stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Şrek & Arkadaşları mobil oyununda sevimli karakterler eşliğinde macera dolu anlar yaşayabilirsiniz. DreamWorks Animation’dan en sevdiğiniz karakterlerle harika bir gün geçmek için bu gelişmiş özelliklere sahip oyunu Android cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Oyuna sahip olmak için her hangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Dilediğiniz an dilediğiniz yerde oynayarak sevimli karakterlerin dünyasında zaman geçirebilirsiniz. Şrek, Po, Dişsiz, Alex ve daha bir çoğuyla eğlenceli oyunlar oynayın.

Onlarla beslenmenin, dişlerini fırçalamanın ve çantalarını toplamanın keyfini çıkarın. Oyun içerikleri itibariyle yaş olarak daha küçük oyuncuların dünyasına hitap etmektedir. Onların hayal dünyasına yönelik ögelerin her biri tek bir çatı altında toplanmıştır. Yönlendirmeleri ve oyunun içeriklerini takip ederek Şrek & Arkadaşları ile heyecan verici anlar geçirebilirsiniz. Oyun çocuklarınızın hayal dünyasına yönelik bir şekilde tasarlanmıştır. Oynanış esnasında kesinlikle onlara zarar verecek her hangi bir içerik söz konusu değildir.

Bu sebeple rahatlıkla Şrek & Arkadaşları oyununda çocuklarınızın zaman geçirmesine izin verebilirsiniz. Oyuna başlar başlamaz ilk olarak, gün ışığını içeri alın! Daha sonra her karakterin en sevdiği oyuncağı kullanarak onları uyandırın. Dişlerini fırçalamalarına yardım edin, kahvaltıda ne yiyeceklerini seçin ve son olarak çantalarını hazırlayın. Bu eğlenceli karakterlerin bakımı tamamen sizden sorulacaktır. Bu sebeple onlarla ilgilenirken son derece dikkatli olmalısınız. Hiç bir şeylerinin eksik olmamasına dikkat ederek hareket etmelisiniz.

Sağlıklı bir sabah rutininin önemini, birçok etkinliği keşfederek öğrenin. Şrek ve arkadaşları ile uyanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Onlarla eğlenceli bir gün geçirerek farklı maceralara yelken açabilirsiniz. Oyunun yönlendiricisi siz olacaksınız. Bu sebeple atacağınız her bir adımın hesaplamasını yaparak karakterlerinizi geliştirmeye yönelik hamleler yapın. Kung Fu Panda, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Ev, Madagaskar, Madagaskar Penguenleri ve Şrek’in sevimli kahramanları ile etkileşime girmek için bu muhteşem oyunda zaman geçirebilirsiniz.

Gelişmiş oyun içerikleri, sezgisel kontroller ve bununla birlikte heyecan verici bir macera deneyimi için Şrek ve arkadaşlarının dünyasını ziyaret edebilirsiniz. Çocuklarınız bu eğlenceli oyunda sıkılmadan vakit geçirebilirler. Üstelik oyunda her hangi bir rahatsız edici reklam söz konusu değildir. Reklamsız ve güvenilir bir mobil oyun olması sebebiyle ebeveynler tarafından dikkatleri üzerine toplayan Şrek & Arkadaşları mobil oyununda sınırsız mücadele yaşayabilirsiniz. Sevimli karakterlerin bakımını sütlenmek hiç de kolay olmayacak.

Onları stratejiniz doğrultusunda yönlendirin ve gün boyu farklı diyarlarda macera yaşayarak eğlencenin tadını çıkarın. Her an her yerde çocuklarınızın oynamasına izin vereceğiniz Şrek & Arkadaşları mobil oyununda farklı seçeneklerin yer alması oyunun yönlendirme kapasitesini artırıyor. Bununla birlikte aynı zamanda görsel açıdan da oldukça kaliteli olan Şrek & Arkadaşları rol yapma oyununda her bir karakter ile ilgilenerek onların mutlu olmasını sağlayacaksınız. Böylelikle güzel bir aile olabilirsiniz.

Şrek & Arkadaşları indir